Shpresoj qe tju pelqej web-i desing >>By__TrImI
   
 
  Muzika

              Muzika 

Të dashur Vizitor qe ju te degjoni Muzike ne kete web-faqe Ju duhet te keni instaluar Windows Media Player per te degjuar me shpejt Muziken qe doni Ju duhet ta qinstaloni Programin Winamp (Nuk duhet te Keni ) dhe nese ju deshironi te shkarkoni njerin nga Muzikat e mëposhtme Ju duhet te Hyni me te djathten e Mausin per mbi muziken qe doni qe ta shkarkoni  Trus Tastin " Save Target As" dhe ju mnjeher do ta shkarkoni Këngën qe keni dashur ta shkarkoni

A

tyyp Afrim Muqiqi - tjetrin tash e dashurove.mp3
tyyp Aurora - Amaneti.mp3
tyyp Aurora - Deshmori flet.mp3
tyyp Armend Rexhepagiqi-Kur dashuria vdes.mp3
tyyp Adelina Ismaili - Lavdi - Ushtari im.mp3

B
tyyp Bertani - Sonte te therras.mp3
tyyp Bleona - Qfare ste pelqej te une.mp3
tyyp Big Mama - Sexy.mp3
tyyp Berkani - nje ne nje milion.mp3
tyyp Big Basta dhe Vini -- Ndize.mp3
tyyp Berkani - Son Sans.mp3
tyyp Big Mama - Puberteti i vonuar.mp3
tyyp Bekim Kumanova - Tallava.mp3
tyyp Beli - Ani Mori Nuse.mp3

D
tyyp Double G Army UniKKatiL dhe Tingulli 3Nt Diss.mp3
tyyp Dj Suat feat. Duli - Nuse po Shkon (remix).mp3
tyyp Dritro Shaqiri - Mallkoj diten.MP3

E
tyyp Elvana Gjata - Mames.mp3
tyyp Ermal Fejzullahu - Djali qe te do.mp3
tyyp Ermal Fejzullahu - Lutem per ty.mp3
tyyp Ermal Fejzullahu - Me mjeshtri.mp3
tyyp Ermal Fejzullahu - Nena loke.mp3
tyyp Ermal Fejzullahu - Nuk te kam me pasion.mp3
tyyp Ermal Fejzullahu - Pse me ike.mp3
tyyp Ermal Fejzullahu - Te kam problem.mp3
tyyp Ermal Fejzullahu - Vetem vet.mp3
tyyp Ermal Fejzullahu - Zemrushe.mp3
tyyp Ermali & JehonaSopi - Per nje dashuri.mp3
tyyp Emira - Me pelqen parfumi yt.mp3

H
tyyp Hana Band - Syte e zi.mp3
tyyp Hana Band - Ti po qan e une po qesh.mp3

G
tyyp Genta - Nuk je per asnje.mp3
tyyp GOLD A.G Ft. Mixha Bib렦amp; Rrahim Struja - Kysmeti.wma
tyyp Gold AG ft Mixha Bibe Rrahim Struja - Gezuar 2008.mp3


I
tyyp Ilir Shaqiri - Erdhi Dita E Pavarsise.mp3
tyyp Jehona Sopi - Pervjetori.mp3

M
tyyp Mahmut F Meda Shkurtja Motrat Mustafa.mp3
tyyp Mahmuti dhe Remzija - Jo nuk ndahet Mitrovica.mp3
tyyp Mahmuti dhe Remzija - Ku po shkojna sonte.mp3
tyyp Mahmuti dhe Remzija - Moj Katile.mp3
tyyp Mahmuti dhe Remzija - O bjen tupani.mp3
tyyp Meda - Maturant.mp3
tyyp Mentor Kurtishi - 2007.mp3
tyyp Mentor Kurtishi - Me mungon.wma
tyyp Mentor Kurtishi - Pse nuk vjen.mp3
tyyp Motrat Mustafa - Vallja e Rugoves.mp3
tyyp 01. MEDA - Live - 2007.mp3
tyyp Mkan ra plumat ne xhamadan.mp3
tyyp Mentori - Takimi i papritur.mp3

L
tyyp Labi - Qikat si ti kan nafake.mp3
tyyp Labi - Tash kur e kuptova.mp3
tyyp Labi - Pike ne zemer.mp3
tyyp Labi - Maturant.mp3
tyyp Labi - Lulien Lulien.mp3
tyyp Labi - Hajde luj o shpirti jem.mp3
tyyp Labi - Knojna me shuplak.mp3

N
tyyp Nora - E jotja sjam.mp3
tyyp Naim Abazi - O hajde hajde.mp3
tyyp Nexhat Osmani - Humbi Dashura (Greqisht).mp3
tyyp 02.Nexhat Osmani - Humbi dashuria.mp3

R
tyyp Rovena Stefa - Sdua ta di.mp3
tyyp Rikthimi Big man - Albanians in the club.mp3

SH
tyyp Shpat Kasapi - Qou rexhoo.mp3
tyyp Shyhrete Behluli - Bija o moj bija.mp3
tyyp Shyhrete Behluli - Dola n pengjere.mp3
tyyp Shyhrete Behluli - Fjael as leter.mp3
tyyp Shyhrete Behluli - Je ma e mira.mp3
tyyp Shyhrete Behluli - Kush ka than.mp3
tyyp Shyhrete Behluli - O me ty o pa ty.mp3
tyyp Shyhrete Behluli - Pavaresia.mp3
tyyp Shkurte Fejza - As prishtine as tirane.mp3
tyyp Shkurte Fejza - Bajram Curri.mp3
tyyp Shkurte Fejza - Behu hazer bije.mp3
tyyp Shkurte Fejza - Hajde nuse.mp3
tyyp Shkurte Fejza - Feston Kosova.mp3
tyyp Shkurte Fejza - Kenge gurbeti.mp3
tyyp Shkurte Fejza - Kengetares.mp3
tyyp Shpat Kasapi - Asgje midis nesh.mp3
tyyp Shkurte Fejza - Me fal o zot.mp3
tyyp Shkurte Fejza - Manushaqe, bukuri.mp3
tyyp Shkurte Fejza - Potpuri.mp3
tyyp Shkurte Fejza - Syte e tu.mp3
tyyp Shpat Kasapi - Kush te ndau prej meje.mp3
tyyp Shpat Kasapi - Lot im pikon.mp3
tyyp Shpat Kasapi - Mos me prit.mp3
tyyp Shpat Kasapi - Mos me thua.mp3
tyyp Shpat Kasapi - Mos me urrej.mp3
tyyp Shpat Kasapi - Qaje trimin.mp3
tyyp Shpat Kasapi - Sa e bukure je.mp3
tyyp Shpat Kasapi - Sa te kam jete.mp3
tyyp Shkurte Fejza - I harrova lotet.mp3

S

tyyp Sinan Hoxha - Vajza kosovare.mp3
tyyp Sinan Vllasaliu - Shkrepsa e duhani.mp3
tyyp Sinan Vllasaliu - Un Nuk jom si ti.mp3
tyyp Sinan Vllasaliu - Hiq kurqysh.mp3
tyyp Sinan Vllasaliu - Oqeani.mp3
tyyp Sinan Vllasaliu - Mos ja falni.mp3
tyyp Soni - Te Dua ty.mp3

T
tyyp Tuna - Bileta.mp3
tyyp Teuta Kurti -- Jeto me Bugin.mp3

tyyp 01.Valle 2007.mp3
tyyp 02.Valle 2007.mp3
tyyp 03.Valle 2007.mp3
tyyp 04.Valle 2007.mp3
tyyp 05.Valle 2007.mp3
tyyp 06.Valle 2007.mp3
tyyp 07.Valle 2007.mp3
tyyp Vesa Luma - Jemi dhe sjemi.mp3
 
Niki Mujor !!!!
 
Jeta eshte spektakel, ne jemi aktor,
vetem njeri mund te jet mbret. kur te fiken dritat, kur skemi vizitor ne mbesim vet..!!
Advertisement
 
Sa ju pelqen Webi >>
 
Sa ju pelqen Webi?
Shum i mir
I mir
I shkelqyshem
Teper i mir
I keq
pollcode.com free polls
Sa ju pelqen Dizajni i Ri >>>
 
Sa ju pelqen Dizajni
I mir
Tepere i mir
Me ndyshu
I keq
Asnjeri
pollcode.com free polls
..::::SpoNzOr::::::.....
 
<<<<<>>>>>> <<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>
 
1 visitorson this page!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=