Shpresoj qe tju pelqej web-i desing >>By__TrImI
   
 
  BarcoletaBarcoleta per Mjeksi

Nje mjek kardiolog kishte vdekur dhe shoket e ti shkojn per vorrim. Sapo mbrrijn te vorri njani prej kolegeve ja fillon me qa ne te madhe dhe shoket e tij ngushtohen dhe e pysin pse po qan aq shum njajt si na e ke pas edhe ti. Ai vetem qante dhe ju thot shokeve te tij se a shihni se cfar figure i a kan vendos ne vorr. Ata thojn po nje zemer prej ari. Mire ai qe eshte kardiolog i a kan vendos zemren e une qe jam gjinekolog cfar kan me me vendos ne vorr kur te vdes. 

doktor, jemi duke e mbaruar nje shtepi vikendi ne katund dhe na ndodhi nje e keqe. Nuk di qfare te bejme, djali yne i vogel ka henger rere dhe cimento...-vetem mos i jepni te pij uje- thot doktori

Një student shume i zoti pas perfundimit te studimeve e qojne ne vend te ri pune si drejtor i neuropsikiatris.Mirpo pas 6 muajve ky drejtor filloi te ankohet te shefi i vet duke i thënë se Nuk mundem me te udhëheq me kete spital se te gjithe te sëmurët po kapen rend njeri me tjetrin dhe po e emitojn Trenin.Shefi i tij i tha po mire de ju jeni mjek dhe duhet te ju ndihmoni qe te sherohen.Ky ja ktheu:Nuk e kam dert qe po renditen si Tren po tymi po me pengon shumë(Koment:edhe ky u kompozua ne vagonin e fundit) 

Hasan mekaniku e bente service nje veture, kur pak me larte e pa specialist Doktor Ruzhden duke priture menagjerin e servicit. Ky me zerin e lart oh zotri Ruzhdo eja more shiqo se cka jam duke punuar ne veturen tende. Mjeku ashtu pa dashur ju afrua e ky punonte bukur ne veture. Pas nje kohe Hasani ju drejtua a bre zotri mjek na dy bejme punene e njegte ti rregullon Njerzit e nje makinat e pse ne paguhemi aq lire e ju merrni gjithe ato para?.. Mjeku pa priture kohe i tha: A ke rrekulluar nonjehehere makine duke punuar motorri?! ai ja kthehu jo, ja pra ktue eshte dallimi... 

Po i thote doktori gjyshes (pacientes): me kete zemer qe e ke ti ke me jetu 70 vjet.
Por une i kam 70 vjet tha gjyshja.
Eeeee a pe shef! 


Barcoleta per Bjondina__

Pse bjondina kur te lahet e hek deren e banjos-tutet mos e kqyr naj kush per bire te qelsit...

Shkon ni Gru e vjeter ne parti dhe shkon te banaku te pij diqka dhe aty i afrohet ni djale i ri dhe i thot a mund te kercesh me mua  ajo grua ithot une nuk kcej me femij aji djali ia kthenme fal nuk e dita qe je shtatzan .

A e dini se pse bjondina i mban syzet ne barke?

Sepse i ka thene mjeku se e ka zorren qorre... 

pse biondina para se me ra me flejt i mbyll syt para pasqyres?
-sepse don me pa veten qysh doket kur t'flen... 


Qysh mundohet me e mbyte biondina peshkun?
Duke e shti ne uje 


Barcoleta per 
Femra

Nje dite nje grua del me djalin e saj 5 vjecar ne park. Duke ecur e shohin nje grua shtatzene. Djali e pyet nenen e tij
-Mami pse i eshte fryer aq shume barku asaj gruaje
dhe mami pak e turperua i pergjegjet
-Ajo ka pire shume uje dhe pastaj i eshte fryre ashtu barku
pas nje kohe djali prap fol
-Mami ishalla femija qe gjendet aty di te notoje


nje grua i kishte 9 femij.per qudi te gjith i kishin emrat e njejt.nje dit shoqja esaj epyet si i dallon femijet? shum leht sipas mbiemrave 


Kish qen nje femer nga katundi edhe martohet me nje djal nga qyteti i cili jetonte ne Zvicer dhe kur vjen aj djali nga zvicra vjen me nje kerr te vitit 2004 bmw m3 edhe kur e hyp at femren ne kerr e vet a po don me ta lshu klimen ajo i ka thon se jo vallahi veq mahmut feratin e ngoj. 


 
 Niki Mujor !!!!
 
Jeta eshte spektakel, ne jemi aktor,
vetem njeri mund te jet mbret. kur te fiken dritat, kur skemi vizitor ne mbesim vet..!!
Advertisement
 
Sa ju pelqen Webi >>
 
Sa ju pelqen Webi?
Shum i mir
I mir
I shkelqyshem
Teper i mir
I keq
pollcode.com free polls
Sa ju pelqen Dizajni i Ri >>>
 
Sa ju pelqen Dizajni
I mir
Tepere i mir
Me ndyshu
I keq
Asnjeri
pollcode.com free polls
..::::SpoNzOr::::::.....
 
<<<<<>>>>>> <<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>
 
1 visitorson this page!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=